www.fotografiadokwadratu.pl
Waluty:
buty męskie ,buty damskie 2018,sklep z butami,buty męskie online,buty damskie online
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Niniejsza Polityka prywatności jest przeznaczona dla Ciebie:

informacje, które możemy zebrać o Tobie,

• w jaki sposób można wykorzystać te informacje,

• z którymi może być udostępniany i

• Twoje wybory dotyczące takich zastosowań i ujawnień.

• Zachęcamy do uważnego zapoznania się z niniejszą Polityką prywatności przed rozpoczęciem korzystania z Witryny lub Usług lub prowadzenia transakcji z nami. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub poczty, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

Wykorzystanie i udostępnianie informacji

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE MOŻEMY UŻYWAĆ INFORMACJI ZACHOWANYCH NA STRONIE ORAZ W PRZEPROWADZENIU ŚWIADCZENIA USŁUG DLA WSZELKICH CELÓW W NASZYM WYŁĄCZNYM DYSKRECJI. Możemy dopasować zebrane informacje do wszelkich informacji umożliwiających identyfikację użytkownika lub innych informacji, które uzyskaliśmy od Ciebie lub Twojej osoby w celu ulepszenia zawartości Witryny i Usług. Przykłady niektórych sposobów, w jakie wykorzystujemy lub udostępniamy gromadzone przez nas informacje o Tobie, obejmują między innymi:

dostarczanie produktów lub usług, w tym wyświetlanie spersonalizowanych treści, reklam i usług;

• zapewnianie pomocy technicznej lub obsługi klienta;

• przeprowadzanie badań i analiz w celu oceny wykorzystania lub zainteresowania produktami, usługami lub treściami oferowanymi na Stronie oraz rozwijania nowych usług;

• odpowiadanie na twoje prośby i zapytania;

• komunikowanie się z tobą przez e-mail o produktach lub usługach, które mogą Cię zainteresować;

• • egzekwowanie naszych zasad i warunków lub zarządzanie firmą w inny sposób; i wykonywanie funkcji opisanych w momencie odbioru.

• Wybór / rezygnacja z usługi

Dajemy naszym użytkownikom możliwość "zrezygnowania" z wykorzystywania ich danych osobowych do celów niezwiązanych bezpośrednio z Witryną w momencie, gdy prosimy o informacje, w tym o udostępnianiu danych osobowych stronom trzecim w celach marketingowych . Należy pamiętać, że może to spowodować, że nie będziemy w stanie świadczyć niektórych usług wymagających dzielenia się informacjami ze stronami trzecimi. Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie od nas wiadomości, ale później chcesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości lub naszych Usług, możesz zrezygnować, kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub poczty, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

Należy pamiętać, że rezygnacja z otrzymywania promocyjnych wiadomości e-mail wpłynie tylko na przyszłe działania lub komunikację od nas. Jeśli już przekazaliśmy Twoje dane stronie trzeciej, zanim zmienisz swoje preferencje lub zaktualizujesz swoje dane, będziesz musiał zmienić preferencje bezpośrednio z tą stroną trzecią. Aby zrezygnować z komunikacji od naszych zewnętrznych partnerów biznesowych, skontaktuj się z nimi bezpośrednio.

Goście poza Włochami

Niniejsza Polityka prywatności ma na celu pokrycie zbierania informacji na stronie z Włoch. Ochrona danych i inne prawa Włoch i innych krajów mogą nie być tak kompleksowe jak w twoim kraju. Jeśli odwiedzasz Stronę spoza Włoch, potwierdzasz i zgadzasz się, że Twoje informacje mogą być przesyłane, przechowywane i przetwarzane we Włoszech, gdzie znajdują się nasze serwery i działa nasza centralna baza danych. Korzystając z naszych Usług, potwierdzasz i zgadzasz się, że Twoje informacje mogą zostać przekazane do naszych placówek i stron trzecich, z którymi je udostępniamy, zgodnie z niniejszą polityką prywatności. ,

Zmiany w Polityce Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności może być aktualizowana od czasu do czasu. Powinieneś często odwiedzać tę stronę, aby przejrzeć takie aktualizacje.

Powrót